IMG_0621.jpg

APIE MUS

Kas mes?

Energia Futura yra ne tik saulės elektrinių montavimo įmonė, bet ir komanda, kuri puoselėja sunkų darbą ir vienybę. Kiekvienam klientui ieškome individualių sprendimų ir užtikriname, kad sukurta saulės elektrinės sistema būtų naudinga Jūsų ateičiai. Nesvarbu ar ieškote švarios energijos ar norite sumažinti savo elektros išlaidas, esame pasirengę padėti kiekviename žingsnyje!

 Mūsų misija

Ne visi stogai yra vienodi, todėl ir ne visi sprendimai yra tie patys. Jau daug metų tobuliname saulės elektrinių instaliacijos procesą ir jos individualumą kiekvienam klientui. Skiriame daug laiko tam, kad iš tikrųjų suprastume Jūsų poreikius ir pateiktume teisingą sprendimą, geriausiai tinkantį dabartiniams ir ateities poreikiams.

Ką mes darome?

Mes ne tik įrengiame saulės elektrines ir suteikiame garantijas, bet ir inovatyviai adaptuojaės nuolat besikeičiančioje rinkoje, taip kurdami geriausius sprendimus Jums.

Ne vienas megavatas Lietuvoje yra instaliuotas mūsų rankomis. Patirtis pramonės ir gyvenamųjų namų sektoriuje išmokė pasitikėti tik pačia geriausia produkcija, todėl instaliuodami saulės elektrines, dirbame su lyderių pozicijose esančiais gamintojais. Be to esame oficialūs FRONIUS ir SOLAREDGE instaliuotojai Lietuvoje.

Kaip tai darome?

Aukščiausios kokybės siekimas buvo ir bus mūsų veiksmų pagrindas. Būtent jis nustato darbo procesus ir vertybes, kuriomis besivadovaudami sukaupėme daugiau kaip 800 įrengtų saulės elektrinių patirtį.

 

Kiekvieną objektą individualiai įvertina mūsų specialistų komanda, pasitelkę droną centimetro tikslumu išmatuojame visą stogą ir padarome 3D vizualizaciją. Ją turėdami mes galime tiksliai ir preciziškai suprojektuoti saulės elektrinę Jūsų namuose. Jums beliks tik atsilošti ir džiaugtis Jūsų saulės elektrinės generuojama energija.
 

IMG_1773.jpg

VIZIJA

Vizija

Saulės elektrinės tampa vis populiaresnės pasaulyje ir Lietuvoje. Žmonių sąmoningumas padeda atsipirkti ne tik jų pačių, bet ir gamtos naudai.

Manome, kad kiekvienuose namuose turėtų būti švari ir atsinaujinanti energija už prieinamą kainą. Sukurdami geras namų saulės sistemas ir pateikdami lanksčius finansavimo planus, mes suteikiame žmonėms galimybę patiems gaminti energiją ir taupyti pinigus.

DJI_0439.jpg
GALERIJA
ĮGYVENDINTI PROJEKTAI
IMG_2938.jpg
PASIŪLYMAS
SUŽINOK ELEKTRINĖS KAINĄ!